Skok do hlavného menu Skok na obsah
24.08.2019, 20:06

sk | cz

Prihlasovací email  Heslo 
 Array
 Naši exkluzívny partneri
 RSS feed

Webové stránky na mieru

Hľadáte kvalitný webdesign (web dizajn), alebo spoľahlivo fungujúcu wwwstránku?

Naše dlhoročné skúsenosti nás presvedčili, že originalita, vytváranie nových postupov a kvalitný web design je základom každej úspešnej web prezentácie. Preto firmám i jednotlivcom poskytujeme komplexné riešenia, pričom naši webdesigneri v procese tvorby postupujú individuálne a vychádzame z oblasti v akej klient podniká, aby výsledok čo najlepšie zodpovedal firemnej filozofii a predstavám zákazníka. Pred samotnou realizáciou je dôležité sa rozhodnúť o aký druh www prezentácie a webdizajnu máte záujem. Pomôcť Vám môže naša ponuka.

Statické HTML stránky

Najzákladnejšie stránky na báze HTML. Vhodné riešenie najmä pre prezentácie s nižším rozpočtom, nenáročné na použité technológie a nevyžadujúce periodickú aktualizáciu dát.


Objednať si tento produkt
Odporučiť tento produkt známemu

Dynamicky generované stránky / Redakčný systém

Redakčný systém umožní správcovi podstatne lepšiu administráciu stránok bez toho, aby musel mať znalosti technológie ich tvorby. Klient mení obsah svojich stránok komfortne a v reálnom čase. Editácia stránok pomocou redakčného systému je taká jednoduchá ako práca v textovom editore Word a zvládne ju každý kto má aspoň základné znalosti o práci na PC.


Objednať si tento produkt
Odporučiť tento produkt známemu

FLASH

FLASH je názov technológie, ktorá umožnuje nahradiť statickú bitmapovú grafiku animáciami, textom a zvukmi. FLASH môže byť zakomponovaný priamo do stránok (ako na našich stránkach mattis.sk), alebo je možné vytvoriť animovanú upútavku, ktorá sa spustí pri štarte stránok (tzv. intro).

FULL-FLASH multimediálna internetová prezentácia

Interaktívne animované multimediálne stránky s možnosťou ozvučenia a doprovodnej hudby. Tento typ stránok je vhodný najmä pre reklamno-prezentačné účely.


Objednať si tento produkt
Odporučiť tento produkt známemu

Elektronický obchod (e-shop)

On-line internetový predaj výrobkov a služieb (registrácia, nákupný košík, objednávka, anketa, články, redakčný systém).


Objednať si tento produkt
Odporučiť tento produkt známemu

Informačný server

Stránky (zväčša spravodajského charakteru) náročné na neustálu aktualizáciu dát. Redakčný systém je súčasťou riešenia.


Objednať si tento produkt
Odporučiť tento produkt známemu

Portál

Katalóg stránok s odkazmi na iné stránky (napr. ako 123dopyt.sk, zoznam.sk, centrum.sk).


Objednať si tento produkt
Odporučiť tento produkt známemu

Ceny sú závislé od nárokov na dizajn stránok, od inštalovaných modulov redakčného systému a inplementácie FLASH animácií a hudby do web prezentácie. V prípade, že máte konkrétnu predstavu o Vašej webstránke a radi by ste získali cenovú kalkuláciu, vyplnte objednávku. Samozrejme Vám poradíme aj telefonicky a Emailom.


Skok do hlavného menu
© 2004-2019 Mattis Webdesign   Optimalizácia pre vyhľadávače. Google PageRank: 0
MATTIS s.r.o. garantuje že všetky údaje získané na základe objednávok sú prísne chránené a v žiadnom prípade nie sú poskytované tretej strane pre daľšie spracovanie, v súlade s 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.