24.04.2019, 11:50

sk | cz

   
 
 
 RSS feed

web, logo, vizitky, letáky

MATTIS webdesign (05.11.2008)

Návrh a spracovanie loga, vizitky, letáku a www stránky. Design layoutu mattis.sk, je kombináciou statickej bitmapovej a FLASH 3D animovanej grafiky. Firma sa zaoberá grafikou, webdesignom, webdevelopingom a špeciálne venuje pozornosť oblasti SEO optimalizácie. Preto sme za týmto účelom vyvinuli úplne nový multijazyčný web, ktorý je reprezentatívny nástroj našej spoločnosti, ale slúži svojimi špeciálnymi funkciami aj našim zákazníkom. Web je na platforme úplne najnovšieho redakčného systému. Je modulárne naprogramovaný v kombinácii programovacích jazykov PHP5, AJAX a má úplne nové objektové jadro. Je tu použitá databáza MYSQL 5.0 a web má plne automatizované funkcie. Tiež poskytuje služby a produkty najvyššej kvality a funkčnej spoľahlivosti. Je prepojená s vybranými slovenskými a českými bankami, čo umožňuje okamžitú kontrolu všetkých platieb za služby, ktoré si klienti u nás objednajú. Platby sú bezpečne spracovávané danou bankou, ktorú si klient pre realizáciu svojej platby vyberie, pričom spojenie s bankou je šifrované, čiže údaje, ktoré si s bankou vymieňate, vidíte iba vy. Automatizované funkcie umožňujú dokonca aj to, že keď systém mattis.sk dostane z banky výpis, že klientova platba bola realizovaná, tak objednané služby automaticky aktivuje a vystaví originál faktúru, ktorú klientovi odošle na požadovaný e-mail. To je len niekoľko z množstva noviniek, ktoré systém mattis.sk ponúka. V blízkej budúcnosti zavedieme aj možnosť platby kartou. Samozrejme postupne budú inovatívne prvky pribúdať a budeme radi ak aj vy prispejete svojimi podnetmi a názormi ako môžeme ešte web mattis vylepšiť.

Banner, ktorý prezentuje náš firemný E-shop je v hornej časti layoutu. Banner je v tvare projektora, ktorý premieta obrázky.


Tiež bol vytvorený banner, ktorý pred časom v rámci reklamnej kampane prezentoval náš web mattis.

http://www.mattis.sk

« Návrat na referencie
© 2004-2019   . Google PageRank: 0
MATTIS s.r.o. garantuje že všetky údaje získané na základe objednávok sú prísne chránené a v žiadnom prípade nie sú poskytované tretej strane pre daľšie spracovanie, v súlade s 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov.